Hayvan Şeklindeki Mobilyalar Evinize Fark Katacak

Paylaş

Mobilya alırken birbirine benzeyen mobilyalar arasında seçim yaparken çok zorlanırız. Genel olarak tıpatıp aynı olan hatta renk ve desen dahi değiştirme gereği duyulmadan üretilen birbirinden farklı markalara sahip mobilyalar artık sizin de ilginizi çekmiyorsa bu mobilyalar tam size göre.

Mobilyaları tasarlarken hayvanlardan esinlenilmiş. Farklı hayvanlardan esinlenilerek tasarlanan mobilyalar evinize sıra dışı bir hava katacak. Mobilyalarda; At, Ayı, Deve, Domuz, Gergedan, Geyik, İnek, Keçi ve Ördek gibi çeşitli hayvan figürlerinin kullanıldığı mobilyalar da çeşitleri arttırılabilir. Masa, sehpa, dolap, raf ve komodin olarak tasarlanmış olan mobilyalar aynı zamanda farklı ihtiyaçlara cevap verebilmekte. Farklı tasarımcılar tarafından tasarlanan ve farklı üreticilerin ürünü olan mobilyalar giderek yaygın kullanılmaya başladı. Mobilyalar portatif olarak size gelirken bunlar eğlenceli bir şekilde çocuklarınız ile kurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Ferforje Masa Farklı Modelleri ile Evinizin Her Yerinde

 

Evlerde çok gördüğümüz geyik başı olarak üretilen bu mobilya ev dekorasyonu için gerçek hayvan kullanmak istemeyenler için ideal bir ürün. Geyik başı dışında geyik şeklinde olan çalışma masası artık evden çalışmanın bu kadar arttığı bu dönemde çalışma odası ve home ofis olarak kullandığınız alanlarda çok şık bir ortam oluşturmanız yardımcı olacak.

Bu kadar güzel olup aynı zamanda bu kadar kullanışlı bir mobilya olarak hayvan figürleri tercih edilmesi hayvan sevenlerin tercihlerini mutlaka etkileyecektir. İnek ve keçi gibi hayvanların mobilya olarak kullanıldığı ve bu kadar güzel olabileceği düşüncesi bu mobilyalar ile gözler önüne serilmiş. Ev dekorasyon için farklılık arıyorsanız bu mobilyalar ile bunu sağlamak çok kolaya olacaktır.

Kaynak: Aliexpress Marcantonio

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir