Küçük Balkonlar İçin İşlevsel Masalar

Paylaş

Balkonlar yapıları itibari ile küçük alanları sahiptir. Bazı özel projeler dışında hemen hemen bütün balkonlarda küçük bir alana sahiptir. Bizde balkonlardaki alanı en verimli şekilde kullanarak güzel havalarda zaman geçireceğimiz birer bahçe olmasını sağlamak isteriz. Bu masalar balkon korkularına geçirilerek hem az alan kaplıyor hem de işiniz bittiğinde söküp saklayabilirsiniz. Bu sayede yazın sıcak ve güneş kışın kar ve yağmurun yıpratıcı etkisinden kurtarmış olursunuz.

Balkon dekorasyonu yaparken sizde bu masaları kullanarak mevcut alandan en verimli şekilde yararlanabilirsiniz. Bu sayede kalan alanları saksı ve oturmak için sandalyeler için kullanabilirsiniz. Bunların dışında küçük balkon masası olarak mutfaklarda da kullanılan küçük mutfak masalarını da kullanabilirsiniz. Küçük balkon masası ya da sehpa sizde bu ürünleri bulamazsanız kendiniz de yapabilirsiniz. Yapısı itibari ile basit ve işlevsel olmaları sizde kendi balkonunuza ahşap veya pratik bazı ürünler ile bu masalardan yapabilirsiniz. Bu masalar yeni evliler ve yalnız yaşayanların daha çok işine yarayacak. Küçük balkon masaları ile sizde balkonda sabahları kahvaltı yapabilir hatta kapalı sıcak havalarda kapalı alanların bunaltıcı havasında kaçarak burada çalışabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Küçük Mutfak Masası Modelleri Mutfağınızda Yer Açacak

Küçük balkon masası için tüm modeller

Ahşap ve korkuluğa geçen kancası ile balkonunuza şık ve sade bir yapıya sahip.

Ahşap balkon masası korkuluğa geçmeli

Sizde bunun gibi ahşap malzeme ile sizde yapabilirsiniz. Basit bir yapıya sahip olması ve çok düşük bir maliyet ile yapabilinecek bir balkon masası olarak sizinde balkonunuza yakışacaktır.

Ahşap balkon sehpası

Bu ürün modern yapısı ile balkonunuza yakışacak. Modern tarzda bir balkon dekorasyonu yapacak olanların aradığı bir ürün olabilir. Bu ürün ile birlikte kendisi gibi modern bir sandalye ile kullanabilirsiniz.

Küçük balkon masasıBalkon için modüler balkon masası

Plastik malzemeden yapılmış olması ve korkuluğa geçen kısmında bir saksı olarak kullanabileceğiniz bir boşluğa sahip. Bu kısıma ekeceğiniz çiçekle ile ağırlık yapmış olursunuz ve bu sayede rüzgar ile savrulup gitmesini de önleyecektir.

Balkon masası saksılı

Küçük balkon masası saksılı

Modüler balkon masası korkuluğa geçebilen

Bu küçük balkon masası açılır kapanı yapısı itibari ile kullanmadığınız zamanlarda kapatarak mevcut alanda yer kaplamayacaktır.

Geçmeli balkon masası İşlevsel balkon masası

Balkon içina korkuluk masası

Kaynak

 1. eda dedi ki:

  bu masaların fiyatları ne kadar?

  • Dekolog dedi ki:

   Merhaba Eda Hanım
   Sitemizdeki resimler balkon dekorasyonu yaparken beğendiğiniz ürünleri ve dekorasyon tarzını balkonunuza daha kolay uygulama yapmanız için sunulmuştur. Bundan dolayı ürün satışı yapılmamaktadır. İlginiz için teşekkürler.

 2. Ahmet MERCAN dedi ki:

  İyi günler. Masaları nasıl satın alacağız.

  • Dekolog dedi ki:

   Merhaba Ahmet Bey
   Sitemizdeki resimler balkon dekorasyonu yaparken beğendiğiniz ürünleri ve dekorasyon tarzını balkonunuza daha kolay uygulama yapmanız için sunulmuştur. Bundan dolayı ürün satışı yapılmamaktadır. İlginiz için teşekkürler.

 3. tülin dedi ki:

  müthiş yaa bayıldım bence satışada sunulmalı kendimiz yapacağımızı sanmıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir