Koçtaş Mutfak Modelleri Artık Cooke Lewis Marka

Paylaş

Koçtaş yapı marketleri bilindiği gibi ev dekorasyon ürünleri ve hazır mobilya gibi farklı ürünler sunmakta. Sizde evinizdeki mutfağı değiştirmeyi ya da mutfak dolaplarını yenilemeyi düşünüyorsanız Cooke Lewis  marka Koçtaş mutfak modellerini Koçtaş mağazalarında bulabilirsiniz. Koçtaş yapı marketlerinde satılan bu mutfaklar İngiliz mobilya üreticisi olan Cooke Lewis tarafından üretilen ve demonte olarak satılan ürünlerdir. Koçtaş mutfaklar genel yapıları itibari ile küçük mutfaklar için daha uygun ve fiyatları bütçenizi zorlamayacak ürünler. Bu mutfaklar yapıları itibari ile amerikan mutfak düşünenler için de kullanıma uygun olduğunu hatırlatalım.

foto galeri

El becerinize güveniyorsanız sizde mutfak ölçülerinize göre bu mutfaklardan satın alarak mutfağınızı yenileyebilirsiniz. Eğer ben bunu yapamam monte edemem derseniz Koçtaş montaj hizmeti satın alabilirsiniz. Aldınız mutfağı gelip mutfağınıza kurarak sizi bu dertten kurtarmış olurlar. Ürünler ile ilgili detaylar ve fiyatları ürünleri resimlerini üst kısmında yer almaktadır. Ürünlere ait bazı özel ibareler ve fiyat farkları ile karşılaşmamak için satış temsilcilerine ya da mağazalara giderek satış danışmanlarından bilgi almanızda fayda olacaktır. Bu ürünleri size en yakın Koçtaş mağazasında ya da koctas.com.tr üzerinden satın alabilirsiniz.

Cooke Lewis Marka Koçtaş Mutfaklar

Koçtaş Alaçatı Ankastre Mutfak Dolabı Beyaz

Beyaz mutfak ya da siyah beyaz mutfak düşünenler için bu mutfak ideal bir yapıda. Bu Koçtaş mutfak farklı renkler ile rahatça kullanabileceğiniz bu mutfak demonte bir şekilde gelmektedir. Ayrıca Boy dolabı ve aspiratör modülü ayrı satılmaktadır. Batarya , eviye ve aksesuarlar fiyata dahil değildir.

Genişlik: 250 cm

Fiyatı: 999,99 TL

Alaçatı Ankastre Mutfak Dolabı Beyaz Koçtaş Mutfak

Koçtaş Hazır Mutfak Dolabı İstanbul

Bu ürün ahşap mutfak arayanlara göre. Bu mutfak ile birlikte beyaz tonlarda aksesuarlar ile dekore etmeniz mutfağı daha canlı bir hale getirecektir. Ayrıca batarya eviye ve aksesuarlar fiyata dahil değildir.

Genişlik: 240 cm

Fiyatı: 599,90 TL

Hazır Mutfak Dolabı İstanbul 240 cm Koçtaş Mutfak Dolabı

Koçtaş Hazır Mutfak Dolabı Selena Doğal Erik

Bu mutfak ise ahşap sevenlere göre. Erik olarak adlandırılan ahşap ahşap görünümüne sahip. Bu Koçtaş mutfak modelinde batarya, aksesuarlar ve eviye fiyata dahil değildir. Boy dolabı ayrı satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Amerikan Mutfak Modelleri İle Daha Ferah Mutfaklar

Genişlik: 200 cm

Fiyatı: 379,90 TL

Hazır Mutfak Dolabı Selena Doğal Erik 200 cm Koçtaş Mutfak Modelleri

Koçtaş Mutfak Bodrum Mini Mutfak Dolabı

Küçük bir mutfağa sahipseniz bu mutfak tam size göre. Küçük evlere, stüdyo dairelere ve küçük rezidanslara uygun ve sade yapısı ile bol bol aksesuar kullanımına açık bir mutfak. Bu küçük mutfakta küçük mutfak masası kullanarak kahvaltılarınız mutfakta yapabilirsiniz. Bu koçtaş mutfak içinde aspiratör, alt ve üst modül ayrı ayrı satılmaktadır. Batarya, aksesuarlar ve eviye fiyata dahil değildir.

Genişlik: 120 cm

Fiyatı: 179,90 TL

Koçtaş Mutfak Bodrum Mini Mutfak 120 Cm

Koçtaş Mutfak Erciyes Mayra Mutfak Dolabı

Bu mutfakta beyaz ve ahşap uyumu kullanılmış. Ayrıca duvarlarda kullanılan mavi renk ile farklı bir mutfak dekorasyonu yapılmış. Bu koçtaş mutfakta batarya, aksesuarlar ve eviye fiyata dahil değildir. Boy dolabı ayrı satılır.

Genişlik: 220 cm

Fiyatı: 399,90

Koçtaş Mutfak Erciyes Mayra Mutfak Dolabı 220 cm

Koçtaş Mutfak Modelleri Hazır Mutfak Dolabı Ankara Beyaz Teak

Bu mutfakta yukarıdaki örnekteki gibi ahşap ve beyaz renk tercih edilmiş. Batarya,eviye  ve aksesuarlar fiyata dahil değildir. Boy dolabı ayrı satılır.

Genişlik: 240 cm

Fiyatı: 479,90 TL

Koçtaş Mutfak Hazır Mutfak Dolabı Ankara Beyaz Teak 240 cm

Koçtaş Hazır Mutfak Dolabı Seyhan Akmeşe

Bu mutfak akmeşe olarak tabir edilen ahşap rengi kullanılmış. Ahşap mutfak sevenlerin gözdesi olacak bir mutfak. Bu mutfakta diğer mutfaklar gibi demonte olarak gelmekte ve batarya, eviye ve aksesuarlar fiyata dahil değildir. Boy dolabı ayrı satılır.

Genişlik: 240 cm

Fiyatı: 579,90 TL

Koçtaş Mutfak Hazır Mutfak Dolabı Seyhan Akmeşe

Koçtaş Mutfak İmperia Mutfak Dolabı

Bu mutfak son zamanların en popüler rengi olan mürdüm rengi kullanılmış. Bu renk ile birlikte beyaz tercih  edilmesi ise bu rengin koyu ve basık yapısını almaya yardımcı olmuş. Boy dolabı ve köşe modülü ayrı satılır. Batarya, aksesuarlar ve eviye fiyata dahil değildir.

Genişlik: 270 cm

Fiyatı: 1,199,00 TL

Koçtaş Mutfak İmperia Mutfak Dolabı 270 cm

 1. Cihan dedi ki:

  Mutfakları sizmi kuruyorsunuz

 2. Banu dedi ki:

  Kolay gelsin ben koçtaş imperia murdum mutfak dolabını almak istiyorum fakat size nasıl ulasabilirim bilgi alabilirmiyim

 3. Hatice dedi ki:

  Merhaba erciyes mayra mutfak dolabını almak istiyorum yardımcı olurmusunuz Teşekürler

 4. Can dedi ki:

  Yurt dışınada gönderiyormusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir