Uygun Fiyatlarla Evinizde Değişim Yaratın

Paylaş

Küçük dekoratif dokunuşlarla evinizde büyük bir değişim yaratmaya ne dersiniz? Bütçemi sarsmadan nasıl dekorasyon yeniliği yapacağım, diyorsanız, hiç üzülmeyin. İşte bütçenizi zorlamadan evinizde harikalar yaratabileceğiniz ufak dekorasyon önerileri!

Oturma odasında ya da salonda duran koltuklarınız artık size fazla sıkıcı gelmeye başladıysa yüzlerini değiştirebilir ya da dekoratif puf yastıklarla ve kırlentlerle koltuklarınıza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Evinizin biraz ambiyansa ve ışıklandırmaya ihtiyacı varsa, rengarenk lambaderlerle salonunuzu, oturma odanızı ve hatta yatak odanızı hem şık hem de zarif bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Salonunuz çok genişse ve bu alanı doldurmakta zorluk çekiyorsanız, paravanlarla ya da kitaplıklarla odayı bölebilir böylece hem kullanışlı hem de daha samimi bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Küçük bir eve dolayısıyla küçük odalara sahipseniz, aynanın gücünden yararlanabilirsiniz. Yatak odanıza, salonunuza, koridorunuza hatta son modaya uyarak mutfağınıza koyacağınız geniş ayna modelleri sayesinde yaşam alanınızı çok daha ferah bir hale getirebilirsiniz. Duvarlarınızı doldurmak istiyorsanız fakat seçiminizi klasik tablolardan yana kullanmak istemiyorsanız, bin bir türlü çeşide sahip olan duvar panoları ve özel tablolar ile duvarlarınızı süsleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Kapılar için Makrome Perde Modelleri

Yeşil demek hayat demektir. Ev içinde yetişebilen bitkileri ve çiçekleri rengarenk saksılara koyarak kendinize şehrin içinde gizli bir bahçe yaratabilirsiniz.

Kısacası evinizde yapacağınız küçücük değişikliklerle yaşam alanınızda büyük farklar yaratabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra ev ürünlerinde indirimleri ve kampanyaları takip etmek de etkili bir yöntem tabii ki. Bunun için de kampanya sitelerindeki indirimleri takip etmekte fayda var. Sıklıkla takip ettiğim, özellikle evim için en uygun fiyatlı ürünleri yakaladığım evidea.com‘un 17 Ocak’ta DEV bir kampanyası var. Sepette %70’e varan dev indirimlerin olduğu bu DEV SEPET KAMPANYASI, 17 Ocak 2017 Salı günü saat 17.00’de başlayacakmış. Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için ben saatimi kurup, bilgisayar başında kampanyayı bekleyeceğim, sizlere de bu güzel haberi önden vermek istedim. Kaçırmayın! Kampanya hakkında daha fazla bilgi ve detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir