Duvar Kağıdı Yatak Başlıkları Yatak Odanıza Renk Katacak

Paylaş

Yatak odaları sadece uyumak için kullandığımız yer olarak görülse de son zamanlarda bu algı giderek değişiyor. Yatak odası dekorasyonu yapmak isteyebilirsiniz ya da mevcut dekorasyonu ufak değişiklikler ile yenilemek isteyebilirsiniz. Bunun için ilk akla gelenlerden bir tanesi yatak başlığı. Bu noktada duvar kağıdı yatak başlıkları sizin de çok işinize yarayacak bir yenilik olarak karşımıza çıkıyor.

foto galeri

Yatak başlıkları yapıları itibari ile mevcut yatağınız ile birlikte alınır. Bazen de eskiyen ya da sıkıldığınız yatak başlığı değiştirilir ya da yenilenmesi için bazı değişiklikler yapılabilir. Bu noktada yenilemek isteyenlerin bir daha düşünmesini gerektirecek olan duvar kağıdı yatak başlıkları devreye giriyor. Hem diğer yatak başlıklarına göre daha ucuz hem de bol çeşit ve uygun fiyatı ile daha şık ve ekonomik.

Yatak başlığı duvar kağıdı Karlı dağlar

Yatak başlığı duvar kağıdı Doğal orman

 

Bu örnekteki olduğu gibi güzel bir dağ manzarası olarak tasarlanmış yatak başlığı doğal bir görüntüye sahip. Aşağıdaki gibi sade bir yapıda ve uygulaması oldukça kolay olan duvar kağıdı yatak başlığı tekli ya da iki kişilik yataklara göre farklı ölçülerde yapılıyor. Hatta bazı duvar kağıtları ferforje yatak başlığı görünümü ile gerçeğinden  farksız duruyor.

İlginizi Çekebilir  Kırmızı Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak başlığı duvar kağıdı Ferforje

 

bu yatak başlıkları sadece yetişkinler için değil çocuklar ve gençler için de mevcut. Bazı özel tasarım genç odaları ve çocuk odalarında buna benzer dekorasyon ögelerini görmekteyiz. Genç odası dekorasyonu ve çocuk odası dekorasyonu yapacaksanız onların beğenilerinde ve düşündüğünüz dekorasyon fikirlerine uygun bir yatak başlığını mutlaka bulabilirsiniz. Hatta bu yatak başlığını onlar ile birlikte yapıştırabilir ve onları odalarının kendilerine ait olduklarını daha iyi hissettirip sahiplenmelerini sağlayabilirsiniz.

 

Yatak başlığı duvar kağıdı Çocuk odası

Ferforje görünümlü olanları dikkat çekse de farklı bir çok ren desene sahip bunlar: ahşap, manzara, geometrik şekiller, futbol temalı ve farklı bir çok modele sahip olan duvar kağıdı yatak başlıkları mevcut.

Yatak başlığı duvar kağıdı Kalp desenli ferforje

 

Diğer duvar kağıdı yatak başlıkları

Yatak başlıları diğer duvar kağıtlarında olduğu gibi kolayca sökülüp değiştirilebilir malzemelerden yapılmış. Sizde kolayca uygulayabilir ve sıkıldığınız zaman söküp yenisi ile değiştirebilirsiniz. Diğer duvar kağıtlarında olduğu gibi bir kaba biraz deterjan koyarak bu yatak başlığına açacağınız küçük deliklerden sonra su ile iyice ıslatarak kolayca sökebilirsiniz. Diğer duvar kağıdı yatak başlığı modelleri ve daha fazlası için etsy.com üzerinde görebilir ve bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Yatak başlığı duvar kağıdı Ahşap turkuaz

Yatak başlığı duvar kağıdı Ahşap

Yatak başlığı duvar kağıdı Barkod

Yatak başlığı duvar kağıdı Desenli Sarı

Yatak başlığı duvar kağıdı Düz ferforje

Yatak başlığı duvar kağıdı Gemi dümeni

Yatak başlığı duvar kağıdı Gökkuşağı

Yatak başlığı duvar kağıdı Izgara

Yatak başlığı duvar kağıdı Kalpli ferforje

Yatak başlığı duvar kağıdı Orman yolu

Yatak başlığı duvar kağıdı Orman

Yatak başlığı duvar kağıdı Palet

Yatak başlığı duvar kağıdı Paslı kapı

Yatak başlığı duvar kağıdı Pembe siyah toplar

Yatak başlığı duvar kağıdı Renkli kareler

Yatak başlığı duvar kağıdı Renkli palet

Yatak başlığı duvar kağıdı Sade ferforje

Yatak başlığı duvar kağıdı Siyah kareler

Yatak başlığı duvar kağıdı Siyah

Yatak başlığı duvar kağıdı Stadyum

Yatak başlığı duvar kağıdı Tropik ada

Yatak başlığı duvar kağıdı Vintage

Yatak başlığı duvar kağıdı Yeşil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir