Ferforje Bahçe Mobilyaları Daha Dayanıklı ve Modern

Paylaş

Bahçelerde zaman geçirirken genelde havanın ve güneşin yıpratıcı etkisinden dolayı bahçe mobilyaları pek uzun ömürlü olmazlar. Diğer bir sorun ise her yıl değişen dekorasyon trendlerine ayak uydurmaya çalışırken yeni mobilyalar almak büyük bir maliyet ve yük olacaktır. Bu durumun önünde geçebilmek ferforje bahçe mobilyaları sizinde bahçelerinizi güzelleştirecek.

Ferforje bahçe mobilyaları yapıları itibari ile doğanın yıpratıcı etkilerine karşı diğer malzemeler ile yapılmış bahçe mobilyalarına oranla daha dayanıklı. Bu durum onu bir adım önde başlamasına neden oluyor. Bunun dışında zaman içinde yıpranan boyasını kendiniz evde dahi boyayarak yapacağınız dekorasyona katkı sağlamış olursunuz.

Bunun dışında bahçenizde kullanacağınız ferforje kanepe, ferforje sehpa, ferforje sandalye ve ferforje bank için kullanacağınız ev tekstil ürünleri olan minder ve örtüler yıllara ve dekorasyon trendlerine uygun olacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Tüm Ferforje Bahçe Mobilyaları

Bahçe kanepeleri ile ferforje sehpa kullandığınız taktirde şık bir oturma grubuna sahip olabilirsiniz. Bu kanepeleri kullanmadığınız kış aylarında evinizin içerisinde de kullanabilirsiniz. Bunun dışında sürekli bahçede tutarak sadece yastık ve minderleri yağışlı havalarda kaldırarak kullanmak istediğiniz zamanlarda tekrar yerleştirebilirsiniz.

Çiçek desenli ferforje bahçe kanepe

Eski ferforje kanepe modelleri

Vintage ferforje sehpa

Ferforje bahçe mobilyaları için diğer önemli bir ürün olan masa ve sandalyeler. Bu bahçe mobilyaları da yıllara kafa tutan ürünlerden. Bahçenizde dekorasyon yaparken tüm ürünleri ferforje kullanmak zorunda değilsiniz. Bu masa sandalye takımı da diğer tüm mobilyalar ile uyum içinde kullanabileceğiniz bir ürün. Bu üründe de istediğiniz renklere boyayarak ve minderleri değiştirerek farklı dekorasyon trendlerini uygulama fırsatını tamamen sizin zevkinize bırakıyor.

İlginizi Çekebilir  Küçük Balkonlar İçin İşlevsel Masalar

Ferforje bahçe için tam masa takımı

Kaynak

Ferforje bahçe masa takımı

Kaynak

Bu banklar ve sandalyeler ise birer mobilyadan ziyade kendi çaplarında birer sanat eseri diyebiliriz. Ürünler kullanılmaktan ziyade birer heykel gibi sergilemeyi hak ediyor. Banklar ve sandalyeler ferforje bahçe mobilyaları arasında kendini hemen belli edecek ürünlerden. Sizde bahçenizde ferforje mobilyalar kullanmak isterseniz bu ürünlere benzer bahçe mobilyaları tercih ederek modern bir bahçe dekorasyonu yapabilirsiniz.

Ferforje bahçe bank

Ferforje bahçe mobilyaları çiçekli bahçe bank

Ferforje bahçe mobilyaları modern bahçe bank

Ferforje bahçe mobilyaları sandalye

Ferforje bahçe sandalye

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Yukarıdaki 6 Resim için Kaynak

Ferforje bahçe oturma grubu

Kaynak

Ferforje bahçe sallanan bank

Kaynak

Bahçe mobilyaları denildiği zaman masa, sandalye ve koltuk gibi ürünler akla gelse de veranda da bu mobilyalar arasında yerini alıyor. Bahçenizde ferforje veranda ile hem dayanıklı bir gölgelik elde edebilir hem de şık yapıları ile bahçenizde modern bir dekorasyona imza atmış olursunuz.

Ferforje bahçe veranda sarmaşık

Ferforje bahçe veranda

Yukarıdaki iki resim için kaynak

Ferforje modern orta sehpa

Ferforje oval otantik sehpa

Sade ferforje kanepe

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir