Evlerinizde Bahar Havası Getirecek Çiçekli Kanepe Modelleri

Paylaş

Bahar ile birlikte her yer çiçeklerle doldu. Doğada yeşilin her tonu ile birlikte rengarenk çiçekler ile görsel bir şölen oluşturuyor. Sizlerde bu doğal güzelliği evlerinizde yaşamak isteyebilirsiniz. Çiçek desenli kanepe modelleri hem tek olmaları nedeni ile hemde işlevleri nedeni ile mutlaka evlerinizde onlara açacağınız bir yer vardır. Çiçek desenleri açık renklerle uyumlu bir şekilde kombine edilmiş ve bahar havasını evlerinize taşırken aynı zamanda şık bir görüntü oluşması sağlanmış. Çiçek desenli mobilyaları seçmeyi düşünüyorsanız evinizin içinde yetişebilen canlı ve yeşil ağaçlar ile birlikte saksıda yetiştirdiğiniz çiçekleriniz de birlikte kullanarak dışarıdaki baharı evinize taşıyabilirsiniz. Ayrıca tamamen ahşap malzemeden yapılmış sehpa ya da tekli koltuk ile kullanarak güzel bir görüntü sağlamış olursunuz.

Çiçek desenli kanepelerin bazılarında yastıklar düz renk kumaş seçilirken kanepenin geri kalan tüm kısmı çiçek desenli kumaş ile kaplanarak abartılı bir görsellikten kaçınılmış. Bazı kanepelerde ise tam tersi bir durum söz konusu yani yastıkların kumaşları çiçek desenli seçilirken kanepenin tamamı düz kumaşla kaplama yoluna gidilmiş.

Çiçek desenli kanepelerin fiyatları 1138 lira ile 3930 lira arasında değişen fiyatlar arasında satılmaktadır. Her kanepe ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız resimlerin altında ürün ile ilgili bağlantı ve fiyat bulunmaktadır. Bağlantıya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Saksı Deyip Geçmeyin Bu Saksılar Çok Yaratıcı

Comfy Home Smart Çiçek Desenli KanepeKaynak: Evida Fiyatı: 1.990,00 TL

Lima Ekru Mürdüm Firuze Çiçekli Ana KanepeKaynak: Bellona Fiyatı: 1.138,00 TL

Sandra Kanepe Flowers Ana Çiçek Desenli KanepeKaynak: Bellona Fiyatı: 1.138,00 TL

Vesta Çiçekli Ana Çiçek Desenli KanepeKaynak: Bellona Fiyatı: 1.138,00 TL

Serr Chester Çiçek Desenli Üçlü KanepeKaynak: Evmanya Fiyatı: 1.219,99 TL

Bu kanepede ise üzerine konulan minder sayesinde farklı iki kanepeye sahip oluyorsunuz. Minderin bir tarafı düz renk iken diğer tarafı çiçekli bir desene sahip. Bu özellik sayesinde evinizde değişiklik yapmak istediğiniz zamanlarda kanepenize yeni kılıf diktirmek yerine diğer tarafını çevirerek hem kolay hem de maliyetsiz bir değişiklik yapmış olacaksınız.Şımarık Asımetrik Chesterfıeld Çiçek Desenli Kanepe Diğer Yüz Şımarık Asımetrik Chesterfıeld Çiçek Desenli KanepeKaynak: Evmanya Fiyatı: 3.930,00 TL

İstikbal Estilo Deluxe Takim Florin Pembe Çiçek Desenli KanepeKaynak: İstikbal Fiyatı: 1.256,40 TL

İstikbal Estilo Çiçek Desenli Kanepe İcarus VizonKaynak: İstikbal Fiyatı: 1.256,40 TL

Valdes çiçek desenli kanepeKaynak: Mondi 1.752,00 TL

Bu kanepede ise hem yastıklar hem de kanepenin kaplandığı kumaş çiçek desenli bir kumaştan seçilmiş. Kullanılan yastıklar ve pileli alt kısmı sayesinde gösterişli ve şık bir görüntü sağlanmış. Eğer düz model bir kanepenin tamamı yastıklar ve kanepe çiçek desenli kumaş ile kaplanmış olsaydı gözü yoran bir görüntü oluşturur.Biyeli Çiçekli Sonbahar KanepeKaynak: Evmanya Fiyatı: 1.910,00 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir