Ev Dekorasyonunda Yeni Trend Yataklı Koltuklar

Paylaş

Yataş Grup bünyesinden çıkan, yenilikçi bakış açılarıyla ev dekorasyonunu bir yaşam tarzına dönüştüren Enza Home, yaptığı mobilya, aydınlatma ve halı tasarımlarıyla görenleri büyülüyor. Enza Home, dekorasyon rehberiniz olma mottosunu ilk andan itibaren hissettiriyor. Hem gündelik hem daha şık hem de daha kullanışlı mobilyalar sunan Enza Home, yataklı koltuk ürünleriyle de gönülleri fethediyor. Yenilikçi tasarımları ve göze hoş gelen dizaynları ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Aradığınız tarzda ve renkte yepyeni koltukları bulmak için en doğru adresin Enza Home olduğundan emin olabilirsiniz.

Evinizin Tarzını Yenileyin

Enza Home, eski tip çekyatlara modern çizgiler kazandırarak yataklı koltuk modelleri üretiyor ve yıllardır aradığınız o koltuğu bulmanıza yardımcı oluyor. Kaliteli kumaşlar ve malzemelerle üretilen yataklı koltukların fonksiyonel yapısı sayesinde hem konforlu bir koltuğa hem eşyalarınızı saklamak için bir depolama alanına hem de uyumak için kullanabileceğiniz rahat bir yatağa kavuşabilirsiniz. Ayrıca yataklı kanepe içerisinde bulunan kolay açılabilen yatak mekanizması koltuklarınızın yıpranmadan uzun süre dayanabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda bu dayanıklı yapısı kendinizi yormadan tüm fonksiyonel özelliklerini kullanabilmenize de yardımcı oluyor. Kolay açılabilen yatak mekanizmasında sağlam, eğilmez, paslanmaz metaller kullanılıyor. Güçlü duruşu ile kullanım kolaylığı dışında sağlamlık açısından da hiçbir sorun teşkil etmiyor. Sizin için yeni yaşam formları oluşturan marka ile evinizin tarzını bambaşka bir hale getirmek eğlenceli bir hal alıyor.

Kullanım Kolaylıkları ve Fonksiyonel Tasarım

Yataklı kanepe içerisinde bulunan geniş sandık özellikleri sayesinde eşyalarınızı içinde saklarken evinizde yerden bolca tasarruf edebilirsiniz. Üretim ve tasarım esnasında özel dokuya sahip kolay temizlenebilir kumaşlar tercih ediliyor. Özel dokusu ile çocuklarınızın etrafı kirletmesi sizin için problem olmaktan çıkıyor. Sağlam ahşap iskeletler, yataklı koltuklarınızı yıllarca kullanmanıza olanak sağlıyor. Üzerinde çok kişinin oturmasına ve hatta afacan çocukların zıplamalarına dahi rahatlıkla dayanabilecek kalitedeki malzemeler kullanılarak üretiliyor. Yataklı koltuk modelleri üretilirken ayaklarında tercih edilen ahşap malzemeler koltuğun yüksekliğinin ideal boyutta olmasını sağlıyor. Bu sayede koltuğun alt kumaşı kolay kolay kirlenmiyor. Ayrıca bu yüksekliği ile koltukların altını ve çevresini temizleme konusunda size büyük bir rahatlık sunuyor. Enza Home yataklı koltuklar sayesinde sadece otururken ve uzanırken değil temizlik yaparken bile konforun tadına varabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Ferforje Masa Farklı Modelleri ile Evinizin Her Yerinde

Herkesin Tercihi Enza Home İle Yeni Bir Hayata Adım Atın

Geniş renk kartelası, birçok desen alternatifi ve farklı kırlent seçenekleri ile tarzınızı yansıtacak bir koltuğa sahip olmanız Enza Home sayesinde artık çok kolaylaşıyor. Yılların verdiği tecrübe ile Enza Home size nasıl hitap edeceğini ve ne istediğinizi çok iyi biliyor. Bu bilgilerin ve sahip oldukları tecrübelerin ışığında müşteri odaklı ürün üretmeye devam ediyor. Enza Home sizlere sadece bir koltuk değil ev dekorasyonunuz için kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz yüzlerce çeşit ürün vadediyor. Koltuktan halıya, duvar kağıdından aydınlatmaya, aksesuarlardan yemek masalarına kadar istediğiniz her şeye Enza Home kalitesi ile ulaşabilirsiniz. Enza Home mağazalarında her ürün halısı, aydınlatması, aksesuarı birbiri ile kombine edilmiş şekilde tek çatıda sunuluyor. Bu sayede Enza Home, aldığınız bir mobilyayı başka bir ürünle kombinlemek istediğinizde sıkıntı yaşatmıyor. Çünkü Enza Home tasarımcıları bunu sizin için önceden düşünüyor ve sizin istekleriniz doğrultusunda birbiri ile uyumlu olacak konseptleri önceden tasarlıyor. Rahatlığa ve şıklığa aynı anda sahip olmak isteyenlerdenseniz hemen ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir